1xbet Hesap Silme

Kullanılabilecek en güvenilir ve en kaliteli bahis platformlarından biri olan 1xbet sizin de bildiğiniz gibi yeni üyelerine %100 hoş geldin bonusu vererek onların bakiyelerini 2 katına çıkarıyor. Aynı zamanda bünyesinde çok sayıda bonus ve promosyon bulundurarak üyelerinin kayıplarını gideriyor. Böylece her zaman kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Unutmamalısınız ki bu kuruluş mobil cihazlarla da uyumludur. Dolayısıyla istediğiniz her cihazdan sorunsuz şekilde erişim sağlayabileceksiniz. O halde daha fazla beklemek yerine hemen şimdi buraya kayıt olabilirsiniz. Diğer taraftan unutulmaması gereken bir diğer konu da onun kullanıcı odaklı olduğudur. Eğer ki 1xbet hesap silme işlemi yapmak istiyorsanız bunu hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Dilerseniz konuya dair ayrıntılı bilgiyi yazının devamından alabilirsiniz.

1xbet Hesabımı Nasıl Silerim?

Kullanmakta olduğum 1xbet hesabımı nasıl silerim? Bunun için ne yapmak gerekir? Eğer sizin de bunlara benzer sorularınız varsa öncelikli olarak bunun basit olduğunu unutmamalısınız.

İlk olarak hesabınıza giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşeden hesap ayarlarına gidin. Daha sonra hesabım kısmına tıklayın. Ardından karşınıza çıkan ekranda hesabı sil butonunu kullanın. Buraya bastıktan hemen sonra hesabınız silinmeyecek çünkü sizden bir kod isteyecek. Bu kod telefon numaranıza gelecek. Onu ilgili alana girdikten sonra hesabınız silinecek ancak burada da temizlemenizi istenen bazı bilgiler olacaktır. Örneğin mail adresinizi ve telefon numaranızı sistemden sildirebilirsiniz. Bu sayede ondan da tanıtım iletileri almamış olursunuz.

1xbet Hesap Dondurma

Hesabınız 1xbet üzerinde belki 1 yıllık belki de 10 yıllık olabilir. Eğer ki uzun süreli bir hesabınız varsa silmeden önce dondurma işlemini düşünmelisiniz. Çünkü 1xbet tarafından eski üyelere ciddi avantajlar tanınmaktadır ancak siz hesabınızı sildiğiniz anda bu fırsatlardan da mahrum kalmış olacaksınız. Dolayısıyla hiçbirinden mahrum kalmamak adına 1xbet hesap dondurma işlemi yapabilirsiniz. Bunu yapmak da oldukça basittir. Aynı hesap silme ekranına gelecek ancak burada hesabı dondur butonunu kullanacaksınız. Daha sonra sizden yine bir kod istenecek ve bu kodu gireceksiniz. Hesabınız artık askıya alınmış olacak. Ta ki siz giriş yapana kadar. Bu sayede tüm avantajlardan hala yararlanabiliyor olacaksınız.

Yorum yapın